Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
06.02.2020
Výčep s platebním terminálem
VÝČEP TERMINAL 2 -  ALL IN ONE SAMOOBSLUŽNÝ VÝČEP PLATEBNÍ TERMINÁL CHLAZENÍ KOMPRESOR         Trochu historie : PIVOMAT v hlavních zprávác... číst celé
25.06.2019
Platební terminály
NOVINKA VÝČEP TERMINAL2     ALL IN ONE VÝČEP - PLATEBNÍ TERMINÁL - CHLAZENÍ - KOMPRESOR     Poptejte u nás rozšíření vašich stávajícíc... číst celé
Zobrazit všechny novinky

Inovativní čtečka karet & telemetrie
Platby NFC a QR kódy

Tato elegantní čtečka karet může být umístěna na jakémkoli automatu, zvláště automatu malých rozměrů, kde zajistí spotřebiteli       pohodlnou možnost bezhotovostní platby.
Zatímco spotřebitelé dokončují rychle transakce, provozovatelé vyhodnucují poznatky, výhody provozu a zejména zvýšení prodeje.

 

  1. Úvod
  2. Mincovní elektroměr - placený odběr energie
  3. Mincovní elektroměr na mince i bankovky TERMNAL 16

Mincovní elektroměr na mince i bankovky TERMNAL 16

PAY terminal 16 ENERGO

PAY TERMINÁL 16 ENERGO  je platební terminál na sepnutí až 16ti objektů. Automat umožňující předplatit odběr energie (např. v pronajaté chatce) bez oh... celý popis
Dostupnost
na dotaz
Nejsme plátci DPH
Momentálně není k dispozici
Číslo produktu:402
Kompletní specifikace

PAY TERMINÁL 16 ENERGO  je platební terminál na sepnutí až 16ti objektů.

Automat umožňující předplatit odběr energie (např. v pronajaté chatce) bez ohledu na počet odběrných míst. Po vložení mincí nebo bankovek je možno používat placené spotřebiče do doby, než je vyčerpán předplacený kredit.  
Automat přijímá a sčítá různé hodnoty mincí a a bankovek a může pracovat ve dvou měnách (standardně Kč a € – jiné na objednávku).
ENERGO je automat určený pro sledování placených veličin s proměnným odběrem – např. spotřeby el. energie.
Příklad použití:
a) měření elektřiny: v objektu jsou v provozu pouze neplacené spotřebiče (sekce 1) – např. osvětlení. Veškeré zásuvky (sekce 2) jsou vypnuty. Po zaplacení minimální povolené částky je zapnuto napájení zásuvek a při odběru energie začne na displeji ubývat předplacený kredit v závislosti na odběru a na nastavené ceně za kWh. Při dosažení nulového kreditu je další odběr znemožněn.
b) měření vody: v objektu je zdarma např. studená voda a odběr teplé vody je možný až po zaplacení. Při jejím odběru dochází v závislosti na průtoku a nastavené ceně k ubývání předplacené částky a po jejím vynulování dojde k zastavení teplé vody.

Pokud  ENERGO 16  nevyhovuje vaší  představě, poptejte u nás ENERGO s jiným počtem odběrných míst /1 -16/.

Odběratel energie má možnost po stisku tlačítka svého objektu na displeji průběžně sledovat zbývající kredit ke spotřebě, případně může kredit během provozu navýšit.

Pro provozovatele je k dispozici sms modul.

Tento modul vám zašle podnět k výběru pokladny při vámi zadané limitní částce pokladny.

SMS zprávu dostanete i v případě nové platby s odkazem na uhrazený objekt. 

Trezorové provedení.

Parametry
hmotnost25
Zboží zařazeno v kategoriích

info@timery.cz

 

 

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz